flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення щодо вакантних посад

08 червня 2022, 11:05

        20 травня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану». Зазначеними змінами, зокрема, врегульовано питання призначення на посади державної служби громадян України в період дії воєнного стану.

          Відповідно до частини 5 статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», у період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби або суб’єктом призначення без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

         Відповіді НАДС на запитання щодо дії окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану».

 

       Ленінський районний суд м. Кіровограда повідомляє, що станом на 08 червня 2022 року в суді є можливість призначити бажаючих на посади державної служби категорії «В» на такі вакантні посади:

  • секретар судового засідання  – 1 вакантна посада;
  • консультант суду – 1 вакантна посада;
  • судовий розпорядник – 1 вакантна посада.

  За додатковою інформацією стосовно добору персоналу можна звертатися за номером телефону (0522) 36-12-34, або безпосередньо до завідувача сектору по роботі з персоналом (каб. 206).