flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом голови Ленінського районного суду м.Кіровограда

від 06.09.2012 року № 43-з

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок відшкодування фактичних витрат
на копіювання або друк  документів,
які надаються запитувачам інформації

1. Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію” та Положення про забезпечення доступу до публічної інформації в Ленінському районному суді м.Кіровограда визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Ленінським районним судом м.Кіровограда (далі - суд).

 

2. Структурний підрозділ (посадова особа) Суду, який готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє службовою запискою керівника апарату Ленінського районного суду м.Кіровограда про кількість сторінок, їх формат та виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.

 

3. Керівник апарату суду не пізніше наступного робочого дня з дня отримання службової записки перевіряє наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, та достовірність інформації в заявці на виписку рахунку для здійснення оплати витрат. Після чого заявка на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації подається до відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності ТУ ДСА України в Кіровоградській області.

 

4. Відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності ТУ ДСА України в Кіровоградській області на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат за складовими розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, на підставі зазначеного розрахунку здійснює заходи по відкриттю в ГУ ДКС України у Кіровоградській області цільового розрахункового рахунку, та після його відкриття оформляє, оформляє рахунок за формою та упродовж одного робочого дня, передає його до суду для надання його запитувачу інформації.

 

5. Сума відшкодування  фактичних витрат  має здійснюватися в межах граничних норм  витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740.

 

6.Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку.

 

7.Після отримання від запитувача квитанції  про сплату витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, інформація надається запитувачу у строки,  визначені законодавством про доступ до публічної інформації та Положення про забезпечення доступу до публічної інформації в апеляційному суді Кіровоградської області.

 

8. Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді.

Відмовою вважається ненадходження від запитувача протягом 20 днів від дати видачі рахунку квитанції про сплату витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію.

 

 

Додаток 1

 

 

Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів

 

         

        Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копій документів формату А3 (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копії документів будь-якого зазначеного вище формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

 

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.